Żółte i czerwone kartki

Runda jesienna + jedna kolejka rozegrana awansem z rundy wiosennej obfitowała w żółte i czerwone kartki. Arbitrzy w dotychczasowych spotkaniach karali graczy aż 591 razy żółtymi i 25 razy samoistnymi czerwonymi kartkami. Jeśli chodzi o te pierwsze, to daje to średnią blisko 2,5 kartki na mecz. Rekordzistami pod względem przewinień na "żółtą kartkę" byli zawodnicy Zjednoczonych Piotrków Kujawski a najbardziej fair grała Szubinianka Szubin. "Czerwień" z kolei najczęściej oglądali piłkarze Goplanii Inowrocław - 4 razy. Mień Lipno jest jedyną drużyną, która w ten sposób nie została osłabiona.

Liczba żółtych kartek w zestawieniu drużyn TUTAJ a czerwonych TUTAJ

Wszystkie żółte kartki "podzielone" zostały pomiędzy 241 piłkarzy. Najwięcej upomnień zapisał na swoim koncie Rafał Langowski z Sadownika Waganiec - osiem. Po siedem żółtych kartek obejrzeli Jakub Koziej z Noteci Gębice i Michał Ośmiałowski z Mieni Lipno.

Pełne zestawienie żółtych kartek TUTAJ

W zestawieniu samoistnych czerwonych kartek "prowadzi" z kolei Radosław Kończal z Dębu Barcin, który z boiska usuwany był dwa razy.

Zestawienie czerwonych kartek TUTAJ