Witamy na stronie poświęconej V lidze!!!

Witamy na nowo powstałym serwisie w pełni poświęconemu rozgrywkom o mistrzostwo klasy okręgowej seniorów w sezonue 2014/2015. Dzięki bogatym zasobom informacji zaczerpniętych z systemu ExtranetPZPN przedstawiamy jedyny w regionie serwis, w którym zamieszczamy pełne raporty z wszystkich meczów ligowych V ligi. Krótko mówiąc: wyniki, strzelcy, żółte i czerwone kartki, minuty spędzone na boisku, minuty zmian i wiele innych szczegółowych informacji i statystyk przeglądać możecie teraz u nas. Zapraszamy do odwiedzin :)

Dzięki sprytnemu rozwiązaniu, dane zamieszczane przez nas widoczne są na stronach rywali, którzy działają na portalu futbolowo.pl 2.0 (m.in. Kujawiak Kowal, Łokietek Brześć Kujawski, Sadownik Waganiec).

Wszystkie zamieszczone raporty meczowe pochodzą z systemu ExtranetPZPN i są oficjalnymi danymi całej ligi, jeśli chodzi o strzelców, minuty spędzone na boisku oraz ilość czerwonych i żółtych kartek.